Regulamin usługi List od Mikołaja – listodmikolaja.eu

§1
Informacje ogólne

1.1 Właścicielem serwisu listodmikolaja.eu jest PlayNet Solutions z siedzibą w Koszalinie przy ul. Wieniawskiego 9/9 75-528 Koszalin; NIP UE: PL7822254196 Regon: 321152098.

1.2 Zamówienia można składać przez Internet 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

1.3 Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT 23%.

1.4 Wszystkie osoby korzystające z serwisu i zamawiające listy od Mikołaja za jego pośrednictwem oświadczają, że akceptują niniejszy regulamin oraz będą stosować się do jego postanowień.

§2
Słownik pojęć

2.1 Użytkownik – każda osoba korzystająca z serwisu listodmikolaja.eu – zarówno w warstwie informacyjnej, jak i poprzez złożenie zamówienia.

2.2 Serwis – jest to strona www znajdująca się pod adresem listodmikolaja.eu, za pomocą której każdy Użytkownik może uzyskać informację o usłudze oraz zamówić usługę – list od Mikołaja.

2.3 Usługa – to odpłatne przygotowanie oraz przesłaniu Użytkownikowi Serwisu lub wskazanej przez niego osobie listu od Świętego Mikołaja zapakowanego w specjalną, świąteczną kopertę.

§3
Forma wysyłki

3.1 Wszystkie listy od Św. Mikołaja są wysyłane ze pośrednictwem Poczty Polskiej, przesyłką priorytetową polską lub zagraniczną.

3.2 List zostaje wysłany na adres podany przez Użytkownika w formularzu zamówienia.

3.3 W przypadku przesyłki priorytetowej krajowej obowiązuje opłata w wysokości 3,2 zł.

3.4 Jest możliwość zamówienia przez Użytkownika i wysłania listu bądź listów od Św. Mikołaja za granicę. Wówczas koszt wysyłki wynosi 10 zł od listu.

3.5 Czas dostawy listu priorytetowego na terytorium Polski – zgodnie z ofertą Poczty Polskiej – wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

§4
Formy płatności

4.1 Akceptujemy następujące formy płatności: przelewy standardowe oraz szybkie przelewy internetowe realizowane przez system płatności Przelewy24, http://przelewy24.pl

4.2 W przypadku płatności za pomocą standardowego przelewu, w tytule należy podać numer zamówienia, który Użytkownik otrzyma na podanego w zamówieniu maila, po zakończeniu procesu zakupu listu/listów od Mikołaja,

§5
Realizacje oraz Termin Realizacji Zamówienia

5.1 Termin realizacji zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych od daty zaksięgowania płatności. Po tym czasie list lub listy od Świętego Mikołaja są wysyłane.

5.2 Po opłaceniu zamówienia, Użytkownik zostanie poinformowany pocztą e-mail o przyjęciu płatności i rozpoczęciu realizacji zamówienia.

§6
Warunki gwarancji i reklamacji

6.1 Gwarantujemy Państwu możliwość zwrotu (odstąpienia od umowy) lub wymiany zakupionych listów od Świętego Mikołaja w terminie do 30 dni od daty otrzymania przesyłki.

6.2 Pieniądze zwracamy niezwłocznie, w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych od momentu zwrócenia nam listów. Decyduje data dostarczenia listów na adres firmowy.

6.3 Przed zwrotem listów od Mikołaja prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia szczegółów zwrotu. Dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie listodmikolaja.eu/kontakt

§7
Wyłączenie odpowiedzialności Serwisu:
7.1 Serwis i jego właściciel nie odpowiada za opóźnienia w dostarczeniu listu/listów wynikające z działalności Poczty Polskiej.
7.1 Nie odpowiadamy za błędy popełnione przez Użytkownika przy wypełnianiu formularza adresata listu od Mikołaja.
§8
Ochrona danych osobowych

8.1 Skorzystanie z Usługi jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez serwis listodmikolaja.eu danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 – tekst jednolity, z późn. zm.).

8.2 Zapewniamy, że Państwa dane osobowe oraz dane osobowe adresatów – podawane podczas wypełniania formularza zamówienia – są wykorzystywane wyłącznie dla celów realizacji Usługi. Nie są one przekazywane innym podmiotom np. w celach marketingowych.

8.3 Operatorem danych osobowych jest firma PlayNet Solutions, wskazana w §1 pkt. 1.1.

8.4 Użytkownik może samodzielnie w dowolnym momencie zmienić ustawienia swojej przeglądarki w zakresie stosowania plików cookies, określając warunki ich przechowywania i dostęp do urządzenia.

8.5 Użytkownik ma prawo do zmiany lub usunięcia swoich danych osobowych. W tym celu prosimy o kontakt.