Jaki prezent dla dziewczynki? Najpopularniejsze prezenty dla dziewczynek

Każdego roku do pracowni Świętego Mikołaja dociera niezliczona ilość listów od dzieci. Każde z nich ma swoje wyjątkowe marzenie – swoje własne. Z każdym rokiem dzieci wpadają na niebanalne pomysły na prezent. Mikołaj musi się bardzo starać aby nadążyć za nowinkami:)

Świąteczni pomocnicy Mikołaja – Elfy, na podstawie nadesłanych listów do Mikołaja, przygotowały listę najpopularniejszych zabawek dla dziewczynek na święta:

1.     Hello Kitty – praktycznie wszystko, co wiąże się z bajkowym miasteczkiem. Począwszy już od figurek znanego kotka, po bajkową cukiernię czy też domki Propozycja dla dziewczynek w wieku od 3 do 7 lat. Cena w zależności od wybranego produktu.

2.     Szczekające czworonogi – czyli pluszowe psiaki na baterie z umiejętnością chodzenia, szczekania,  reagujące na dźwięk trzech magicznych gwizdków Propozycja dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Cena ok. 160 zł.

3.     Lego Duplo – zestaw z różowymi klockami. Praktycznie każdy maluch uwielbia bawić się klockami. Dla dziewczynek została przygotowana specjalna, różowa seria. Zestaw oprócz standardowych klocków, zawiera figurkę dziewczynki, okna, ślicznego królika, kurę a także klocki z cyframi. Propozycja dla dziewczynek w wieku od 2 ? 5 lat. Cena ok. 120 zł.

4.     Lego Friends – zestaw kloców dla nieco starszych dziewczynek. Zestawy Lego Friends zawierają klocki o standardowym wymiarze. Zawierają mini laleczki i całą masę ciekawych propozycji konstrukcji. Propozycja dla dziewczynek w wieku od 5 do 12 lat. Ceny już od 40 zł.

5.     Zainteresowaniem cieszy się również kuchnia Smoby, z atrakcjami w postaci dźwięku gotowania oraz z 18 akcesoriami, m.in. sztućce, talerzyki, kubeczki, etc. Propozycja dla dziewczynek w wieku od 3 do 7 lat. Cena ok. 260 zł.

6.     Dla wschodzącej gwiazdy – piosenkarki, idealnie sprawdzi się mikrofon Smoby Violetta. Zabawka wydaje efekty dźwiękowe takie jak echo, aplauz, 1-2-3. Można również regulować natężenie dźwięku oraz wysokość statywu (max 120 cm). Propozycja dla dziewczynek w wieku od 3 do 7 lat. Cena ok. 160 zł.

7.     Dla miłośniczek kucyków – My Little Pony, Księżniczka Celestia – jednorożec ze skrzydłami. Atrakcja są poruszające się świecące skrzydła. Księżniczka opanowała język polski, dlatego bez trudy “dogada się” z nową właścicielką:) Propozycja dla dziewczynek w wieku od 3 do 11 lat. Cena ok. 150 zł.

8.     Podniebne wróżki – Littlest Pet Shop to zestaw popularnych figurek zwierzaków z akcesoriami. Propozycja dla dziewczynek w wieku od 3 do 7 lat. Ceny w zależności od zestawu. Już od 15 zł za figurkę po 220 za zestaw.

9.     Lalki Monster High – szeroki wybór tych lalek, może zawrócić w głowie. DO wyboru jest cała masa postaci wraz z akcesoriami. Propozycja dla dziewczynek w wieku od 5 do 11 lat. Cena od 70 zł za lalkę.

10. A dla maluszków z pewnością sprawdzi się, piramidka z kółek. Jedną z bardziej kolorowych jest propozycja Fisher Price. W skład zabawki wchodzi 5 kolorowych, plastikowych kółek oraz stojak.  Kółeczka zawierają w sobie różne gadżety (ruchome elementy, różnokolorowe koraliki, etc). Maluszek będzie zachwycony. Cena ok. 35 zł.